Individuální kurz němčiny

Pro koho je kurz určen

Kurz je určen pro ty, kteří chtějí mít mou pozornost pro sebe. Individuální hodiny jsou obrovskou výhodou, jsou intenzivní a student se rychle učí právě to, co potřebuje on sám (ne co se standardně učí skupina)

CO VÁM UČENÍ SE MNOU PŘINESE:

  • Zažijete dynamické a interaktivní hodiny.
  • Budeme se společně soustředit na váš cíl, ať už je jakýkoli. Nová práce? Jazyková zkouška? Schopnost se plynule domluvit? Není problém!
  • Budu respektovat vaše učební tempo. Trpělivosti mám na rozdávání, umím ale i pěkně nakopnout!
  • Nenaučím vás německy. Za to vám ale ukážu, jak se německy můžete naučit vy sami! S mou pomocí to půjde hravě!
  • Díky jazykovým znalostem se automaticky zvyší i vaše hodnota na trhu práce.
  • Budete hooooodně mluvit, rychle se zlepšíte, odbouráte komunikační bariéru a zbavíte se strachu vyjadřovat se. Získáte víc sebevědomí a rozšíříte si slovní zásobu.

Termín konání kurzu

Kdy: dle dohody

Počet vyučovacích hodin: počet hodin záleží na vzájemné dohodě a na tom čeho chce student dosáhnout (Rozsah je vždy na dohodě se studentem.

Může se i průběžně měnit dle potřeb studenta).

Délka vyučovací hodiny: 60 minut


Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinku zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete nebo raději vycouváte.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.