Kurz Němčina Online - C1 –                                 Němčina pro hodně pokročilé (s rodilými mluvčími)

Termín konání kurzu

Středa: 18:00 - 19:30 hodin (Výuka pravidelně každý týden)

Zahájení: v lednu 2021


Ukončení: 

Počet vyučovacích hodin: 30

"Posuňte Vaši němčinu na novou úroveň s Lysann. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete."

Proč si vybrat tento kurz:

 

Komunikativní metoda je ideální volbou pro studenty, kteří mají jasno v gramatice, ale potřebují si zlepšit své komunikační dovednosti, ať už v mluveném nebo psaném projevu. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, Vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.

 

Obecný základ německé gramatiky Vám již nečiní žádné potíže. V tomto kurzu se budete seznamovat s jazykovými a gramatickými nuancemi, které Vám pomohou zlepšit Vaše vyjadřování a styl psaní. Cvičení na gramatiku se vždy budou hodit k tématu textu a budou se procvičovat písemně, ústně a komunikativní metodou. Na každou hodinu dostanete odpovídající seznam nových slov. Doma můžete (dobrovolně) psát krátké texty.

Pro koho je kurz určen?

  • Pro Vás není vůbec žádný problém mluvit o každodenních tématech.
  • Můžete rozsáhle hovořit o Vaší práci a s ní spojených úkolech a problémech. Potíže máte ale s porozuměním u novinových článků, rádio-reportáží nebo televizních zpráv, které se zabývají např. politikou, vědou, společností, atd.
  • Už jste také v němčině sledovali filmy a z větší části jim rozuměli. Ale drobnější detaily v příběhu Vám ještě unikají.

Cíl kurzu

 

Cílem tohoto kurzu je, abyste si zvětšili slovní zásobu, procvičili poslech a samozřejmě rozšířili znalosti gramatiky. Ale hlavně budeme hodně mluvit.

Kurz je určen pro všechny, kteří se připravují na zkoušku Zertifikat Deutsch – úroveň C1.

V kurzu vás také připravím konkrétně na úkoly ke zkoušce Goethe Zertificat C1.

 

Cena: 3999,00Kč

Máte zájem o kurz?
Napište mi a brzy obdržíte více informací e-mailem.