Ahoj, jmenuji se Lysann,

již vyučuji svůj mateřský jazyk - němčinu - s nadšením 20 let.             Pomohu vám posunout vaši jazykovou úroveň na vyšší úroveň, abyste si mohli splnit svůj sen o životě a práci v Německu nebo nebo v jiné německy mluvící zemi.                                                                                                                                                                                         

Už 5 let se specializuji na lékařskou němčinu a na přípravu na zkoušku   B2 / C1. A jsem ráda, že 100 % mých zákazníků úspěšně složilo zkoušku.

Němčina pro lékařskou praxi

Přemýšleli jste někdy o práci v nemocnici v Německu/ Rakousku nebo ve Švýcarsku? Možná hledáte novou profesní výzvu, chcete si udělat kariéru ve svém oboru nebo chcete vydělat více peněz.

 

Nejste si jisti, zda vaše jazykové znalosti jsou dostatečné pro práci v německy mluvící nemocnici? Nebo možná máte jen malou slovní zásobu v lékařské němčině. Možná vás bude zajímat jeden z mých kurzů.

O mně

 

Jsem Lysann a 20 let vyučuji němčinu. Více než 3 roky učím i němčinu pro lékaře. Připravuji lékaře na pracovní pobyt v německé nemocnici a také se specializuji na přípravu na Fachsprachprüfung/ den Patientenkommunikationstest/ die TELC Medizindeutschprüfung.

 

A jsem velmi šťastná a hrdá na to, že zkoušku složili všichni lékaři, které jsem v posledních 3 letech připravovala na jazykovou zkoušku.

 

Pokud se chcete dozvědět více, přečtěte si informace zde nebo mě sledujte na mé stránce na Facebooku: https://www.facebook.com/lysann.deutsch.fuer.mediziner

Toto je moje nabídka pro vás:

Varianta A:

Máte již jazykový certifikát B2 v němčině a dobře znáte lékařskou slovní zásobu. Chtěli byste absolvovat jazykový test „Fachsprachprüfung/ den Patientenkommunikationstest/ die TELC Medizindeutschprüfung„ v následujících 4-12 týdnech. Mohu Vás připravit konkrétně na úkoly zkoušky.

Varianta B:

Mluvíte německy na jazykové úrovni B1/ B2 a plánujete pracovní nebo studijní pobyt v německy mluvící nemocnici v příštích několika měsících. Některá lékařská slova již v němčině znáte, ale stále si nejste jisti, jak je správně používat. Mohu Vás připravit na typické rozhovory a pracovní situace v každodenním životě německé nemocnice.

Varianta C:

Mluvíte německy na úrovni jazyků B1/ B2, ale stále nemáte žádné znalosti lékařské němčiny. Pomohu Vám systematicky se učit lékařskou slovní zásobu a později procvičit konkrétní rozhovory s pacienty nebo zdravotnickými kolegy.

Němčina pro lékařskou praxi

Němčina pro lékařskou praxi

online-kurz

Němčina pro lékařskou praxi induviduální kurzy


Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když Vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně poznat, vyzkoušet si můj styl práce, nabízím Vám úvodní seznamovací hodinu zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete.

 

Vysvětlím Vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.