Kurz Němčina - B2/C1 –                                       Němčina pro hodně pokročilé (s rodilými mluvčími)

Termín konání kurzu

Úterý: 16:30 - 18:00 hodin (Výuka pravidelně každý týden)

Zahájení: 22.9.2020   

Začátek kurzu bude odložen na listopad (kvůli mé "Babypause")
Ukončení: 26.1.2021

Počet vyučovacích hodin: 30

"Posuňte Vaši němčinu na novou úroveň s Lysann. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, Vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete."

Proč si vybrat tento kurz

Komunikativní metoda je ideální volbou pro studenty, kteří mají jasno v gramatice, ale potřebují si zlepšit své komunikační dovednosti, ať už v mluveném nebo psaném projevu. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování, vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.

Obecný základ německé gramatiky Vám již nečiní žádné potíže. V tomto kurzu se budete seznamovat s jazykovými a gramatickými nuancemi, které Vám pomohou zlepšit Vaše vyjadřování a styl psaní. Cvičení na gramatiku se vždy budou hodit k tématu textu a budou se procvičovat písemně, ústně a komunikativní metodou. Na každou hodinu dostanete odpovídající seznam nových slov. Doma můžete (dobrovolně) psát krátké texty.

Pro koho je kurz určen

  • Pro Vás není vůbec žádný problém mluvit o každodenních tématech.
  • Umíte popisovat i větší detaily.
  • Můžete rozsáhle hovořit o Vaší práci a s ní spojených úkolech a problémech.
  • Potíže máte ale s porozuměním u novinových článků, rádio-reportáží nebo televizních zpráv, které se zabývají např. politikou, vědou, společností, atd.
  • Už jste také v němčině sledovali filmy a z větší části jim rozuměli.
  • Ale drobnější detaily v příběhu Vám ještě unikají.

Pak se přihlaste do tohoto kurzu!

Cíl kurzu

Cílem tohoto kurzu je, abyste si zvětšili slovní zásobu, procvičili poslech a samozřejmě rozšířili znalosti gramatiky. Ale hlavně budete hodně mluvit. Kurz je určen pro všechny, kteří se připravují na zkoušku Zertifikat Deutsch – úroveň B2 a C1.

Obsah kurzu

Pracujeme s učebnici Aspekte. Učebnice je určena pro pokročilejší studenty, kteří jsou na úrovni B2/C1 a mají zájem se např. připravovat k mezinárodní jazykové zkoušce Goethe-Zertifikat B2 nebo C1. Učebnice obsahuje neotřelá a inovativní témata. Je to vhodná učebnice pro konverzační hodiny a pro pokročilé kurzy jazykových škol. Velkou výhodou je přiložené DVD se zajímavými reportážemi.

Cena: 3999,00 Kč

Máte zájem o kurz?

Napište mi a brzy obdržíte více informací e-mailem

Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinu zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.