„Na B2 nebo C1 s Lysann“

Kurzy němčiny pro vyšší a středně pokročilé jazykové úrovně s rodilým mluvčím

Online kurzu B2 nebo C1 je 7týdenní kurz, ve kterém vám pomůžu systematicky zdokonalovat němčinu a učinit důležitý krok k bezpečné jazykové úrovni B2 nebo C1.

 

Chtěli byste konečně posunout své německé dovednosti na další vyšší jazykovou úroveň?

V mém kurzu vás podpořím v tom, abyste mluvili německy korektněji a plynuleji as větší slovní zásobou. A pokud je to vaším cílem, můžete se také připravit na zkoušku B2 nebo C1.

 

Kurz zahrnuje 90 minut konverzace každý týden, videa a cvičení na příslušná gramatická témata, čtení textů a poslech textů na různá témata, která vám pomohou rozšířit slovní zásobu, a mnoho dalších úkolů k procvičování slov. Každý týden si můžete vybrat, kolik toho můžete udělat a kolik chcete dělat.

 

 

 

Udělejte rok 2022 rokem,

ve kterém konečně dosáhnete 

svého jazykového cíle!

Online kurz B2

Kdy: 16.5. - 1.7.2022

Více informací zde od 4. května 2022.

 

Chcete být informováni o zahájení a obsahu kurzu emailem? Přihlaste se do mého e-mailového seznamu a získáte také můj bezplatný jazykový test.

Online kurz C1

Kdy: 16.5. - 1.7.2022

Více informací zde od 4. května 2022.

 

Chcete být informováni o zahájení a obsahu kurzu emailem? Přihlaste se do mého e-mailového seznamu a získáte také můj bezplatný jazykový test.


 

 

Lysann - váše učitelka němčiny:

  • Učím němčinu více než 20 let. To je celkem asi 20 000 lekcí a více než 1 000 studentů, kteří se se mnou učili (sama tomu mohu těžko uvěřit! 😊)
  • 95% mých klientů, kteří chtěli složit zkoušku, uspělo.
  • Mám ráda svou práci a nenapadá mě nic lepšího, než učit své studenty v mateřském jazyce.

Čím je kurz C1 s Lysann tak jedinečný?

 

90 minut týdenních online lekcí - novou gramatiku se naučíte pomocí pomocí videí a neztrácíte drahocenný čas ve třídě - učíte se tak intenzivně a kolik chcete a zvládnete za týden - potkáte podobně smýšlející spolužáky a navzájem se motivujeme všichni vzájemně.

90minutové živé lekce online, na kterých si společně budeme povídat o tématech textů a zvukových textů, a budete  si tak procvičovat novou slovní zásobu. Budete trénovat, abyste mluvili plynuleji a lépe porozuměli ostatním, během hodiny vás budu opravovat. V lekci bude spousta skupinové práce a konverzací a menších skupinových úkolů, které vám pomohou zlepšit váš jazykový styl. Konečným cílem online lekce je: mluvit, mluvit, mluvit!

Nové téma gramatiky každý týden: V lekci vám gramatiku nevysvětlím, ale každý týden ode mě dostanete video. Výhodou pro vás je, že můžete sledovat video tak často, jak chcete. Máte-li jakékoli dotazy, můžete se mě kdykoli zeptat. U videa existují příslušné gramatické úlohy, které řešíte doma.

Každý týden ode mě obdržíte alespoň jedno čtení a jeden poslechový text, který si doma zpracujete. Cílem kurzu je, abyste se také zabývali tématy v němčině, která nepoužíváte každý den, abyste si opravdu rozšířili slovní zásobu, a to nejen v oblasti, kterou již znáte.


Pokud chcete, můžete každý týden napsat text v němčině, který opravím. Téma si můžete určit sami, nebo vám zadám téma (např. zkouškový úkol pro zkoušku C1). Během procesu korektury vám dám tipy, jak můžete zlepšit svůj písemný projev, a pokud chcete, mohu text opravit podle kritérií zkoušky B2.

Dostanete několik cvičení, která procvičí slovní zásobu a nová slovíčka k lekci. Děláte, kolik chcete, a můžete.

Kurzu se bude účastnit max. 8 studentů.


V kurzu pracujeme s učebnicí „Mittelpunkt Deutsch B2 nebo C1“. Vím, že existují učitelé, kteří neradi pracují s učebnicemi. Nejsem jedním z nich. Moje zkušenosti z posledních několika let mi ukázaly,  že učebnice pomáhá mým studentům vnést do výuky němčiny více pořádku a systematičnosti. Mají pocit úspěchu, když vidí, kolik lekcí již absolvovali, a zabývají se tématy, kterým by se jinak nikdy nevěnovali. Moderní a aktuální německé učebnice vytvářejí mnohaletí odborníci v této oblasti. Mají zajímavé texty, aktuální zvukové texty a videa a jejich úkoly systematicky vedou na další vyšší jazykovou úroveň a připravují se na zkoušky. Jako individuální učitelka jazyků, rozhodně nejsem o nic lepší než tým odborníků. Samozřejmě ale také pracuji s dalšími materiály a nedržím se dogmaticky učebnice. Pokud mi jednotlivé texty nebo cvičení nedávají smysl, vynechám je.


Bonus:

  • Krátký hodnotící rozhovor se mnou, pokud si nejste jisti, zda máte správnou jazykovou úroveň nebo zda je pro vás kurz vhodný.Video: „Nejlepší způsob, jak se naučit slovní zásobu.“
  • Video:„Jak dlouho potřebujete k  dosažení jazykové úrovně C1 (nejvyšší úroveň).“
  • Seznam odkazů: Internetové stránky s německými filmy, rozhlasové stanice, podcasty, stránky pro výuku němčiny.

Důvody proti absolvování online kurzu:

  • „Mám doma malé dítě a nejsem časově flexibilní.“

     -> Malé děti mají svůj vlastní rytmus a nelze je plánovat (sáma mám tři děti a znám problém).               Výhodou mého online kurzu však je, že se můžete online lekce účastnit i při chůzi s                            mobilním telefonem. Nebo i když nejste doma, můžete tam být s mobilním telefonem. Tato             možnost v běžném kurzu ve třídě neexistuje.

  • „Zmeškám důležitou gramatiku nebo úkoly, pokud se nemohu zúčastnit lekce?“

    -> Pokud se nemůžete zúčastnit lekce, nezmeškáte žádnou důležitou gramatiku nebo úkoly,                protože všechny úkoly a videa můžete vždy najít ve výukové databázi.

  • „Bydlím příliš daleko od jazykové školy.“

    -> Na online kurz nemusíte nikam chodit a šetřit čas a peníze.

Cena: 3999,00Kč

Termín konání kurzu

Kdy: 16.5. - 1.7.2022

Více informací zde od 4. května 2022.

Chcete být informováni o zahájení a obsahu kurzu emailem? Přihlaste se do mého e-mailového seznamu a získáte také můj bezplatný jazykový test.

osobních doporučení od studentů jazykových kurzů:

 

Mojmír Randula:

„Plná spokojenost, výhodou je malá skupina studentů, příjemné jednání, přátelská atmosféra. Já osobně jsem účastníkem kursu na úrovni C1. V této úrovni je již optimální být pod vedením rodilého mluvčího, což kurs splňuje:-) Výhodou je i individální přístup a možnost dalších návazných kurzů. Rozhodně bych se nebál školu doporučit každému se zájmem o němčinu. “

 

Pavel Kopecký:

„Velice kvalitní intenzívní výuka rodilou mluvčí, přátelská a pozitivní atmosféra na hodinách, obsah hodin je velice rozmanitý- kombinuje se gramatika, poslech i mluvení, doporučuji každému, kdo by se chtěl začít učit německy nebo se dál zdokonalovat.“