PRAVIDLA A CENÍK VÝUKY

 

Na mé znalosti němčiny se můžete spolehnout a udělám maximum pro to, abych k nim pomohla i Vám!

 

Věnuji Vám nejenom 60 minut mé 100% pozornosti při výuce, ale taky čas strávený výběrem vhodných učebních materiálů a domácích úkolů právě pro Vás. Ve finální částce je samozřejmě započítán i čas strávený opravou vašich domácích úkolů a spousta tipů a triků k efektivnějšímu učení němčiny. ;) Celkem se tedy za 60ti zaplacenými minutami skrývá i spousta jiné práce, která mnohdy během samotné hodině není vidět.

 

Prosím nepočítejte s tím, že po jedné lekci se mnou budete umět plynně a bezchybně německy. Kouzelný proutek opravdu nevlastním a zázraky na počkání nenabízím. Strukturuji ale výuku tak, abyste v sobě našli dlouhodobou motivaci a chuť se němčině věnovat. Ujistěte se tedy prosím, že máte kromě času na společnou výuku i trochu času na samostatné řešení různých domácích úkolů. Čím více energie němčině dáte, tím víc dostanete zpět. ;)

 

Připravte se na to, že na Vás při výuce budu nejčastěji mluvit německy, abychom společně dosáhli co největšího učebního efektu.

 

MŮŽETE SI VYBRAT Z NÁSLEDUJÍCÍCH BALÍČKŮ:

5 x 60 minut

Balíček vhodný pro všechny, kteří si mě na začátku chtějí trochu oťukat a poznat můj styl výuky. Jedna lekce vychází na 550Kč.

10 x 60 minut

Nejoblíbenější z balíčků. Nejčastěji objednávaný i dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 490Kč.

20 x 60 minut

Balíček objednávaný nejčastěji lidmi s vysokou motivací a dostatečnými časovými možnostmi. Nedoporučuji novým klientům. Lekce vychází na 450Kč.Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinku zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout, jestli do toho půjdete nebo raději vycouváte.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.