Skupinový kurz online

Proč je pro vás online kurz vhodný?

 

  • Učíte se německy po dlouhou dobu, ale máte pocit, že jste stále na stejné úrovni?
  • Chtěli byste konečně dosáhnout vyšší jazykové úrovně? Máte pocit, že Vaše slovní zásoba je velmi omezená a chcete konečně být schopni plynule mluvit německy o téměř všech tématech?

Není ve Vaší oblasti učitel němčiny, který je rodilým mluvčím, nebo žádný kurz němčiny pro jazykovou úroveň B2 nebo C1? Možná je pro Vás můj online kurz vhodný!

Jak kurz funguje:

Online kurz vlastně běží jako klasický kurz němčiny jen s tím rozdílem, že se nesetkáváme v opravdové, ale ve virtuální učebně. Ale stejně jako v běžném kurzu němčiny, budeme hodně mluvit.

Chtěli byste konečně posunout své německé dovednosti na další vyšší jazykovou úroveň?

V mém kurzu vás podpořím v tom, abyste mluvili německy korektněji a plynuleji a s větší slovní zásobou. A pokud je to vaším cílem, můžete se také připravit na zkoušku B2.

 

 

Kurz zahrnuje 90 minut konverzace každý týden, videa a cvičení na příslušná gramatická témata, čtení textů a poslech textů na různá témata, která vám pomohou rozšířit slovní zásobu, a mnoho dalších úkolů k procvičování slovní zásoby. Každý týden si můžete vybrat, kolik toho můžete udělat a kolik chcete dělat.

kurz němčiny B2 online

kurz němčiny C1 online