O mně

Jmenuji se Lysann.

Narodila jsem se a vyrostla v Drážďanech. Tam jsem také na univerzitě studovala germanistiku a pedagogiku se zaměřením na němčinu jako cizí jazyk a vzdělávání dospělých. Po absolvování magisterského studia jsem nejdříve učila němčinu studenty z celého světa na univerzitě v Drážďanech.


Pak jsem odešla do České Republiky, kde jsem vyučovala na univerzitách v  Ústí nad Labem, Brně a Hradci Králové. Mezitím jsem ještě 2 roky působila na univerzitě v Banské Bystrici. Od roku 2008 pracuji a bydlím s mými dvěma dětmi a mým mužem v  Hradci Králové.

 

Česko se mezitím stalo po Drážďanech mým druhým domovem. Cítím se zde velmi dobře a mám ráda českou mentalitu i kulturu.

 

Touto jazykovou školou si plním můj sen. Chtěla bych zde realizovat mé vlastní představy a můj vlastní koncept výuky.

 

 

Udělá mi velikou radost, když se brzy seznámím i s Vámi, a když mě budete při uskutečňování mého snu doprovázet. Společně bychom mohli zábavnou formou dosáhnout těch Vašich cílů, které jste si v jazyce stanovili. 

 

  • Magistra v oboru germanistika a pedagogika

  • Rodilá mluvčí

  • 18 let zkušeností s výukou němčiny  

Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinu zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.