Skupinové kurzy obecné němčiny v Hradci Králové

 

 

Naučite se německy v malých skupinách (max. 7 osob). Věřím totiž, že jazyk je především o schopnosti umět mluvit a umět se domluvit, proto se kurz věnuje především rozvoji komunikačních dovedností a znalostí slovní zásoby.


Kurz Němčiny - A1 – falešní začátečníci

Již od samého začátku je výuka založena na komunikaci. I když ještě nebudete znát mnoho německých slov a gramatických struktur, budu Vás motivovat, co nejvíce mluvit.

Kurz Němčiny - A2 Pokročilé začátečníky

Výuka je založena na komunikaci. I když ještě nebudete znát mnoho německých slov a gramatických struktur, budu Vás motivovat, co nejvíce mluvit.

Kurz Němčiny - B1 – mírně pokročilí

Kurz si klade za cíl zpřístupnit reálnou a živou němčinu prostřednictvím autentických situací a přirozeného jazyka.Kurz Němčiny - B2 pokročilí

Cílem je rozšířit Vaši slovní zásobu ve všech možných každodenních tématech. Proto bude na každé hodině k určitému tématu text na poslech, i na čtení.

Kurz Němčiny - C1 – Němčina pro hodně pokročilé

Posunťe Vaši němčinu na novou úroveň s Lysann. Ať už potřebujete cizí jazyk pro práci, studium či cestování. Vaše rychlé reakce a slovní zásoba získaná díky tomuto kurzu zajistí, že vše bez problémů zvládnete.

Kurz Němčiny - C2 – úroveň téměř rodilého mluvčího

Mluvíte německy na úrovní C2? Srdečně blahopřeji! Jen málo lidí má tu výdrž a vůli učit se německy tak dlouho.