Kurz nemčiny - A0 – Začátečníci

Termín konání kurzu

Čvrtek: 16:00 - 17:30 hodin (Výuka pravidelně každý týden)

Zahájení: 14.2.2019

Ukončení: 20.6.2019

Počet vyučovacích hodin: 30

Délka vyučovací hodiny: 45 minut

"Od začátku s Vámi budu mluvit německy. Pouze v případě, že se budete cítit zcela ztraceni, použijeme také češtinu. Pro Vás to má tu výhodu, že se již od samého začátku cvičíte ve výslovnosti a poslechu."

Proč si vybrat tento kurz

V tomto kurzu se naučíte základním znalostem, které budou podstatou pro Váš úspěch v jazyce. Již od samého začátku je výuka založena na komunikaci. I když ještě nebudete znát mnoho německých slov a gramatických struktur, budu Vás motivovat, co nejvíce mluvit.

 

Pro koho je kurz určen:

  • Máte konečně chuť, čas a odvahu začít s němčinou?
  • Nebo jste se už německy kdysi učili, ale nedostali jste se dál, než k pár základním znalostem?
  • Pak jste zde také správně.

Cíl kurzu

Při výuce využíváme jednotný metodický přístup pečlivě kombinující různorodé a kreativní procvičování ústních (poslech, čtení, mluvení) a písemných dovedností každého studenta. Naučíme Vás tak vnímat cizí jazyk všemi smysly!

Obsah kurzu

Každá lekce má své téma, v rámci kterého se probere odpovídající slovní zásoba, studenti se ji naučí používat v kontextu spolu s gramatikou, procvičí konverzaci a komunikaci, nechybí samozřejmě čtení, psaní a poslech v rámci výuky.Kurz němčiny A0 – Začátečníci

3 599,00 Kč

  • k dispozici

Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinu zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.