Kurz Němčiny - A1 falešní začátečníci

Termín konání kurzu

Čvrtek: 16:00 - 17:30 hodin (Výuka pravidelně každý týden)

Zahájení: 3.10.2019

Ukončení: 6.2.2020

Počet vyučovacích hodin: 32

Délka vyučovací hodiny: 45 minut

Speciální nabídka:

Pokud se nyní (od 4.11 do 17.11.) zaregistrujete na kurz
platíte jen 2699,00Kč.

"Od začátku s Vámi budu mluvit německy. Pouze v případě, že se budete cítit zcela ztraceni, použijeme také češtinu. Pro Vás to má tu výhodu, že se již od samého začátku cvičíte ve výslovnosti a poslechu."

Pro koho je kurz určen

 

Tento kurz je určen pro falešné začátečníky A1-A2

 

Tento kurz německého jazyka je určen pro falešné začátečníky a pro ty, kteří mají minimální znalosti jazyka a chtějí si osvěžit naprosté základy němčiny.

 

Během kurzu si vytvoříte velmi dobrý základ německé gramatiky, který si důkladně upevníte pomocí velkého počtu mluvnických cvičení. Prostřednictvím konverzačních témat si osvojíte novou slovní zásobu a prohloubíte své řečové dovednosti. Budete schopni vést plynně základní konverzaci s rodilým mluvčím, domluvíte se v zahraničí.

 

Jaké jsou vstupní znalosti?

Student se již s jazykem setkal, zpravidla absolvoval již část jazykového kurzu, ale jeho znalosti jsou roztříštěně, nesourodé nebo pozapomenuté. Student jazyk aktivně nepoužívá, často ale rozumí základním frázím.

Cíl kurzu

Při výuce využíváme jednotný metodický přístup pečlivě kombinující různorodé a kreativní procvičování ústních (poslech, čtení, mluvení) a písemných dovedností každého studenta. Naučíme Vás tak vnímat cizí jazyk všemi smysly!

Obsah kurzu

Každá lekce má své téma, v rámci kterého se probere odpovídající slovní zásoba, studenti se ji naučí používat v kontextu spolu s gramatikou, procvičí konverzaci a komunikaci, nechybí samozřejmě čtení, psaní a poslech v rámci výuky.


Kurz Němčiny - A1 - falešní začátečníci,

3 999,00 Kč

  • k dispozici

Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinku zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.