Kurz němčiny - A2/B1 – mírně pokročilí

Termín konání kurzu

Čvrtek: 17:45 - 19:15  hodin (Výuka pravidelně každý týden)

Zahájení: 24.9.2020

Ukončení: 28.1.2021

Počet vyučovacích hodin: 30

"Cílem tohoto kurzu je, abyste si zvětšili slovní zásobu, procvičili poslech a samozřejmě rozšířili znalosti gramatiky. Ale hlavně máte hodně mluvit."

Proč si vybrat tento kurz

Výuka probíhá komunikativní metodou. Na každé hodině bude k určitému tématu text na poslech i čtení. Nová slovní zásoba, která se v textech vyskytne, bude opakována a upevňována jak v písemných, tak i v ústních cvičeních. Cvičení na gramatiku se vždy budou hodit k tématu textu a budou se procvičovat jak písemně, tak ústně a půjde v nich také o komunikaci. Na každou hodinu dostanete odpovídající seznam nových slov. Doma můžete (dobrovolně) psát krátké texty k tématu, které Vám pak lektorka zkontroluje a na konci každé lekce můžete také dobrovolně napsat test na gramatiku a slovní zásobu.

Pro koho je kurz určen

  • Učili jste se německy ca. 3-4 roky na základní škole nebo máte z němčiny dokonce maturitu?
  • Nebo jste v dospělosti navštěvovali jazykové kurzy, či měli individuální výuku?
  • Rádi byste Vaši němčinu znovu aktivně používali a vylepšili? Chcete hlavně aktivně mluvit a rozšířit si slovní zásobu?
  • Dělá Vám problém porozumět poslechu?
  • Pak se přihlaste do tohoto kurzu!

Obsah kurzu

Každá lekce má své téma, v rámci které se probere odpovídající slovní zásoba, studenti se ji naučí používat v kontextu spolu s gramatikou, procvičí konverzaci a komunikaci, nechybí samozřejmě čtení, psaní a poslech v rámci výuky.

Cena: 3999,00Kč

Máte zájem o kurz?

Napište mi a brzy obdržíte více informací e-mailem

Úvodní seznamovací hodinu zdarma

 

Možná ale váháte a dumáte nad tím, co když vám hodiny se mnou nebudou vyhovovat. Abychom se mohli vzájemně oťukat a poznat navzájem sebe a náš styl práce, nabízím vám úvodní seznamovací hodinu zdarma, po které se můžete definitivně rozhodnout.

 

Vysvětlím vám principy, které jsou důležité při učení se jazyka, a také čeho se vyvarovat, chcete-li němčinu ovládat aktivně. Vyzkoušíte si výuku na vlastní kůži.